RSS

Мобільний покер-клієнт для покер матч

Сообщение #1
29 апреля 2017, 22:45 | Мобільний покер-клієнт для покер матч

Недавно попробував скачати мобільну версію покер матч.На багато не розраховував — думам буде обмежена версія — тільки кеш ітд…
Але був приємно здивований.По-перше доступні будь- які ігри: кеш, турніри, навіть фріролли.
Програма виявилась невибагливою — її спокійно «потянув» навіть мій багатостраждальний prestigio 3350.Без проблем працює на мобільному інтернеті(не потрібно wi-fi чи 3G).Пробував зіграти сателіт (фріролл) для проби- жодного вильоту чи проблем зі з'єднанням
Загалом залишився задоволеним.

0
Сообщений в теме: 3

Ответы в тему

Сообщение #2
30 апреля 2017, 20:39

Так, справді якісний додаток. У мене Umi London з 1 Гб оперативної пам'яті — працює без проблем. Програмою користуюся доволі часто — не хочеться пропускати турніри в яких не можеш взяти участі через якусь поїздку.

0
Сообщение #3
12 мая 2017, 19:02

лише б він не пішов шляхом покер міра, в розумінні того яка там політика депозиту-виводу.

0
Сообщение #4
12 мая 2017, 22:18

Спасибо, попробую. А то у меня на ноуте с этим париматчем проблемы. Внезапно разрешение становится как будто 640 на 480, помогает только перезагрузка. Правда я portable версию ставил, может из-за этого… Надо нормальную установить.

0

Посетители, читающие эту тему

1 гость